Nord-Gips Sp. z o.o. ul. Lipowa 2c 77-133 Tuchomie, Polska
[fibosearch]

Sztukateria ścienna gipsowa

Zastanawiasz się, jak elegancko, a zarazem niebanalnie wykończyć ściany w mieszkaniu, restauracji, na sali bankietowej albo w hotelowym lobby? Szukasz czegoś szykownego i uniwersalnego, co zwróci uwagę gości, a za kilka lat nadal będzie modne i nie trzeba będzie nic wymieniać? Zwróć uwagę na sztukaterię gipsową!

Ten rodzaj dekoracji ścian i sufitów daje wiele możliwości aranżacyjnych. Sztukateria z gipsu pasuje do wnętrz urządzonych w różnych stylach: od klasyki, retro, przez art déco i glamour, aż po nowoczesność i eklektyzm.

Sztukateria gipsowa – ponadczasowa ozdoba mieszkania

Nowoczesna sztukateria gipsowa firmy Nord-Gips sprawdzi się jako dekoracja domu, a także restauracji czy hotelu. Jej mocne strony to wysoka jakość oraz różnorodność form, która umożliwia dopasowanie elementów do każdego wnętrza.

Jeśli zależy Ci na bogatym, dekoracyjnym wystroju nawiązującym do pałacowego stylu, zwróć uwagę na kolumny gipsowe i głowice do kolumn. Możesz też wybierać spośród rozmaitych wzorów pilastrów, głowic do pilastrów, fasetów, fasetów oświetleniowych, rozet, gzymsów oraz innych elementów dekoracyjnych.

Wolisz coś bardziej nowoczesnego? Proponujemy listwy gipsowe, z których wykonasz proste, a zarazem niezwykle szykowne dekoracje: ramkę na ścianie lub suficie, ramę lustra czy obrazu albo opaski okalające okna bądź drzwi. Dodając do listew narożniki i elementy ozdobne stworzysz ciekawe kompozycje, dzięki którym pomieszczenie zyska elegancki, reprezentacyjny charakter.

Aby uzyskać spójny, zachwycający efekt, nie wolno zapominać o detalach! Dlatego w ofercie Nord-Gips znajdziesz nawet takie drobne elementy z gipsu, jak kratki wentylacyjne, lampy oraz łuki.

Sztukateria z gipsu – trwała i piękna

Nasza sztukateria powstaje z wysokiej jakości naturalnego gipsu ceramicznego. To materiał o jednolicie białym kolorze, przyjazny dla ludzi i środowiska, niepalny oraz trwały.

Zbrojenie włóknem szklanym dodatkowo zwiększa wytrzymałość gipsowych dekoracji, a technologia odlewania z form zapewnia im dużą gładkość. Ręczna produkcja i dbałość o każdy detal to gwarancja nienagannego wyglądu.

Gipsowa sztukateria jest prosta w montażu i od razu po instalacji możesz ją pomalować na dowolny kolor. Przekonaj się, jak sztukateria Nord-Gips odmieni Twoje wnętrze!

arrow-right